Převody peněz

PAYmeUP může převést vaše peníze kamkoli na světě. Je to pohodlné, rychlé, levné a bezpečné řešení. S využitím našich obchodních vztahů s mezinárodními bankami a v kombinaci s naší intuitivní platformou můžeme zajistit rychlé a bezproblémové převody peněz.

Naše společnost má reálné možnosti prosazovat a zavádět inovativní řešení. Její vedení má praktické zkušenosti se zaváděním nových technologií a také zkušenosti s vývojem a prosazováním platebních služeb na trhu. Navrhovaná technologická a softwarová řešení rozšiřují geografii platebních služeb a snižují jejich náklady pro klienty a Partnery, zejména tím, že jim poskytují pohodlný přístup k široké škále platebních služeb.

Cíle a úkoly PAYmeUP

 1. 1
  Účel naší společnosti

  Cílem naší společnosti je vytvořit distribuovanou síť partnerů pro příjem a odesílání peněžních převodů fyzickými a právnickými osobami s využitím různých způsobů odesílání a přijímání hotovostních a bezhotovostních peněžních prostředků.

 2. 2
  Různé způsoby převodů finančních prostředků

  Bankovní účty a karty, elektronické peníze a účty mobilních operátorů prostřednictvím integračních bran, internetu, mobilních zařízení, bankomatů a samoobslužných terminálů.

 3. 3
  Hotovost v kancelářích partnerů

  Hotovost v kancelářích partnerů a jejich zástupců, v bankomatech a samoobslužných terminálech.

 4. 4
  Sledování trendů na trhu

  Sledování trendů na trhu převodů peněz a platebních služeb, rychlá reakce na změny situace a zavádění inovativních technologií.

SPOJTE SE S NÁMI

Máte dotazy?

Neváhejte se zeptat na cokoli. Náš profesionální tým čeká na vaše dotazy.

 • 5 + 3 =
Switch The Language